menu

Admiral
najwyższa
ranga smaku

Robimy to co najlepsze, nie to co najłatwiejsze.
Doskonałość, działanie z pasją i ciągłe dążenie do - "jeszcze lepiej".


Admiral

nasza misja

Przykładamy szczególną wagę do tego, by nasz zakład spełniał najwyższe standardy w zakresie jakości produktów, bezpieczeństwa żywności, ochrony środowiska oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

strategia oparta na wartości

Admiral 1

entuzjazm

Mamy naturalną ciekawość nowych rzeczy, słuchamy, uczymy się, pokonamy wszystkie przeszkody stojące na drodze do sukcesu.

Admiral 2

humanizm

Pracownicy są naszym oczkiem w głowie, uczymy inwestujemy w ich rozwój, wspieramy, wierzymy w naszych ludzi.

Admiral 3

współpraca

Wierzymy w siłę wspólnej pracy i własnego wkładu do każdego działania. Wspólne dobro jest w centrum wszystkiego co robimy.

Admiral

historia firmy

Początki firmy sięgają roku 1991, kiedy to w nowo powstałej rzeczywistości naszego kraju rozpoczęliśmy działalność handlową w utworzonych sklepach branży rybnej. Zgromadziliśmy zespół ludzi których zaangażowanie pozwoliło rozwinąć produkcję i osiągnąć dobrą jakość produktów. Nie spełniało to jednak naszych ambicji, a produkcja żywności powoli stawała się naszą pasją.

Po zakupie w 2004 roku zakładu mięsnego w Lędzinach i przystosowaniu go do potrzeb przetwórstwa rybnego rozwinęliśmy gamę produktów oraz zaczęliśmy wprowadzać produkty pod marką Admirał na rynek, szybko zdobywając uznanie konsumentów.


Przełomem w działalności firmy był rok 2004. Rok wejścia Polski do Unii Europejskiej i przyjęcie w raz z tym faktem przepisów i standardów Europejskich w obszarze produkcji żywności.


Dostosowanie infrastruktury zakładu oraz procedur produkcyjnych do tych wymagań było dla wszystkich działających w kraju zakładów dużym wyzwaniem.

Zarząd i pracownicy firmy Admirał dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji działania jako pierwszy zakład przetwórstwa rybnego w województwie śląskim uzyskał decyzję o zakwalifikowaniu zakładu produkcyjnego do obrotu, potwierdzającą spełnienie wszystkich wymogów.


Dziś z rozrzewnieniem wspominamy tamte czasy. Aktualnie produkcja odbywa się w zakładzie całkowicie zmienionym, nowoczesnym. Procesy produkcyjne zostały zmechanizowane i zoptymalizowane. Zakład posiada standardy międzynarodowe potwierdzające jakość, higienę i bezpieczeństwo produktów. Z tamtych lat pozostał jednak entuzjazm oraz wiara w sukces. Sukces, który rozumiemy jako wspólny sukces - jak pięć palców jednej ręki.

Admiral

nasze certyfikaty

pobierz certyfikaty